10.07.2020 14:30 1 raz

Tytani Wejherowo wrócą na parkiet pod koniec września

źródło: FB/Tytani Wejherowo

Piłkarze ręczni ponownie zagrają w pierwszoligowych rozgrywkach, nie wiadomo jednak jeszcze, czy przy udziale kibiców. Znamy jednakże już datę rozpoczęcia nowego sezonu I ligi szczypiorniaka. Inauguracyjna kolejka spotkań odbędzie się 20 i 21 września.

Po losowaniu terminarza rozgrywek pierwszoligowców w siedzibie Związki Piłki Ręcznej Tytani Wejherowo przekazali dobre wieści – wracają na boisko.

Pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe w Gdańsku. Następnie, w sobotę 26 września, zmierzymy się u nas z drużyną z Elbląga – poinformował Robert Wicon, wiceprezes Klubu Sportowego Tytani Wejherowo.

Wejherowscy szczypiorniści zapowiadają, że są przygotowani na walkę o każdy punkt i czekają tylko, aż na trybunach będą mogli pojawić się kibice.

Nie wiadomo jeszcze, czy fani sportu będą mogli we wrześniu uczestniczyć w meczach rozgrywanych na hali – powiedział Wicon. – Mamy nadzieję, że do września zostanie podjęta pozytywna decyzja w tej sprawie.

Przypomnijmy, pierwszy mecz Tytani rozegrają z SMS ZPRP Gdańsk, z którymi w po ostatnim starciu w październiku ubiegłego roku przegrali 23:31.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24