30.06.2020 09:30 3 rp/KPP Wejherowo

Za 'pachnące' kradzieże może trafić na pięć lat do więzienia

Źródło: archiwum

Policjanci z Wejherowa zatrzymali kobietę w związku, jak się okazało, z niejedną kradzieżą perfum. Seryjna przestępczyni obracająca się z kręgach beauty usłyszała trzy zarzuty dotyczące kradzieży mienia.

Policjanci w ostatnim czasie otrzymali trzy zgłoszenia o kradzieży perfum z drogerii. Jak ustalili funkcjonariusze, jedna z kradzieży miała miejsce w maju br. i wtedy straty, które spowodowała 35-latka, wyniosły kilkaset złotych. O jednym z tego typu incydentów na terenie drogerii pisaliśmy w czerwcu, choć może to dotyczyć innego sprawcy „pachnącej kradzieży”.

Kolejne dwie kradzieże miały miejsce kilka dni temu. Wtedy także kobieta ukradła po kilka sztuk perfum – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie.

Łącznie straty, wynikające z kradzieży wyniosły prawie 1,5 tysiąca złotych. Kobieta została zatrzymana w sobotę (27 czerwca), była też już przesłuchana i usłyszała trzy zarzuty dotyczące kradzieży mienia. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do nawet pięciu lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24