13.02.2020 14:16 0 Gol

Arka postara się urwać punkty Górnikowi

Fot. Pixabay.com

Mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Arką Gdynia otworzy 22. kolejkę PKO Ekstraklasy. Spotkanie na Górnym Śląsku odbędzie się w piątek (14 lutego).

Wprawdzie Arka Gdynia ma matematyczne szanse na zajęcie miejsca w pierwszej ósemce tabeli i w finałowej części sezonu gry w grumie mistrzowskiej, ale w to chyba nie wierzą już nawet najwierniejsi kibice żółto-niebieskich, patrząc na formę i wyniki gdynian. Przypomnijmy, że rundę rewanżową arkowcy rozpoczęli od porażki u siebie z Cracovią Kraków 0:1.

Zawsze pierwszy mecz po przerwie jest spotkaniem trudnym. Myślę, że dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie. Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych niż przeciwnik. Myślę wręcz, że nie mieliśmy dzisiaj szczęścia. Tyle. Gratulacje dla Cracovii za zwycięstwo. Życzymy im powodzenia w dalszej części sezonu. Teraz musimy się skupić na najbliższych trzech spotkaniach. To będą kluczowe mecze, które mogą sprawić, czy zostaniemy w lidze – mówił po tym spotkaniu na konferencji prasowej Aleksandar Rogić, trener Arki.

Przed tym spotkaniem w środę (12 lutego) odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arka Gdynia SSA.

Przedstawiona została prognoza finansowa na najbliższe miesiące oraz uzupełniony został skład Rady Nadzorczej, do której weszli: pani Dagmara Sadowska, jako przedstawiciel Ejsmond Club, oraz pan Włodzimierz Midak, jako przedstawiciel akcjonariusza większościowego – informuje gdyński klub.

Podczas posiedzenia omawiana była także sytuacja związana z możliwymi zmianami właścicielskimi i możliwościami pozyskania nowego inwestora.

Posiedzenie zakończyło się jednomyślnym zatwierdzeniem uchwał związanych z rozszerzeniem składu Rady Nadzorczej oraz działań Zarządu Arka Gdynia SSA. Było kolejnym krokiem wyjaśniającym wątpliwości dotyczące sytuacji Klubu i pozwala dalej realizować nasze szczytne hasło: Arka Razem! – informuje klub.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24