05.02.2020 11:30 7 mike

Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu na ulicy Sobieskiego w Wejherowie

Fot. Karina Labuda/TTM

W środę (5 lutego), w Wejherowie przed godziną 10:30 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem dostawczym na ulicy Sobieskiego, na wysokości posesji nr 346. Wskutek tego zdarzenia drogowego poszkodowana została kobieta podróżująca osobówką.

Strażacy z wejherowskiej komendy powiatowej otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Sobieskiego o godzinie 10:30. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP i jeden OSP. Wezwano również zespół ratownictwa medycznego i policję.

Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM

W wyniku zderzenia ucierpiała została kobieta podróżująca osobowym seatem. Poszkodowaną przewieziono do wejherowskiego szpitala, w celu przeprowadzenia badań. Do sytuacji doszło w okolicy przejścia dla pieszych. Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, osobowe auto zahamowało, przepuszczając pieszego na pasach, natomiast kierowca samochodu dostawczego uderzył w tył seata. Pieszemu udało się bezpiecznie opuścić przejście. Szczegółowym wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmą się policjanci z wejherowskiej komendy powiatowej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24