24.01.2020 11:10 7 mike/SM Wejherowo

Poszukiwani właściciele roweru i… czekolad

Fot. SM Wejherowo

Wejherowscy strażnicy miejscy w piątkową (24 stycznia) noc zabezpieczyli rower, który może pochodzić z kradzieży. Poszukiwany jest właściciel jednośladu. Mundurowi poszukują również właściciela mniej typowego znaleziska – kartonu z czekoladami. I rower, i czekolady można odebrać w komendzie Straży Miejskiej w Wejherowie przy placu Jakuba Wejhera.

Rower, który jest widoczny na zdjęciu, został zabezpieczony w pobliżu przystanku SKM Wejherowo-Nanice około godziny 2:20. Według relacji świadka, jednoślad został porzucony przez dwóch młodych ludzi.

Może pochodzić z kradzieży, jednak w policyjnej bazie nie figuruje jako utracony. Jeśli ktoś rozpoznaje rower na zdjęciu, proszony jest o jego odbiór w Straży Miejskiej w Wejherowie – mówi Zenon Hinca, szef wejherowskich strażników miejskich.

Rower będzie można odebrać w komendzie wejherowskiej straży miejskiej do przyszłego poniedziałku (27 stycznia). Jeśli nie znajdzie się jego właściciel, pojazd zostanie przekazany do Biura Rzeczy Znaleziony przy Starostwie Powiatowym w Wejherowie.

Mniej typowe znalezisko zgłosił kierowca autobusu MZK Wejherowo. Na jednym z siedzeń znalazł karton czekolad, widoczny na poniższym zdjęciu.

Obok czekolad leżał znany strażnikom bezdomny. Ten nie przyznał się do tych słodkości, ale strażnicy doskonale wiedzą, że dopuszcza się drobnych kradzieży sklepowych. Zatem czekolady te mogą pochodzić z kradzieży sklepowej – podsumowuje Zenon Hinca.

Fot. SM Wejherowo


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24