22.01.2020 15:52 5 rp

Zapytają mieszkańców o Mevo

Fot. Damian Klechowicz/TTM

We wtorek (28 stycznia) odbędzie się kolejne spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami metropolii i użytkownikami MEVO. Swoją opinię będzie można wyrazić w siedzibie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

System został zawieszony 28 października 2019 roku, po wypowiedzeniu umowy z niesolidnym operatorem NB Tricity, o czym informowaliśmy w tym artykule.

W drugiej połowie grudnia zakończył się dialog techniczny, podczas którego zespół ds. MEVO, składający się z oficerów rowerowych oraz specjalistów od zamówień publicznych, rozmawiał z potencjalnymi operatorami o przyszłości systemu. Zebrane informacje i analizy są podstawą do założeń działania MEVO w kolejnych latach. 

Na spotkaniu podsumujemy grudniowe warsztaty i powiemy, które ze zgłoszonych przez mieszkańców postulatów są możliwe do wdrożenia – mówi Alicja Mongird, rzecznik prasowy Obszaru Metropolitalnego Gdańsk–Gdynia–Sopot. – Oficerowie rowerowi oraz specjaliści od zamówień publicznych podsumują dotychczasowe działania (w tym trwający niemal cały grudzień dialog techniczny) i przedstawią harmonogram najbliższych działań.

Spotkanie to także okazja do dyskusji na temat rekomendacji dotyczących przyszłego systemu, które będą stanowiły wkład do nadchodzącego postępowania przetargowego. Spotkanie jest otwarte, a rejestracja możliwa pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24