25.01.2020 13:00 2 Kwt/mat. pras.

Wybierz się na koncert promocyjny najnowszej płyty zespołu Art'n'Voices

Źródło: Art'n'Voices/Facebook

Wielkimi krokami zbliża się koncert promocyjny najnowszej płyty Zespołu Wokalnego Art'n'Voices – "Midnight stories". Wydarzenie odbędzie się 23 lutego o godzinie 19:30 na terenie kościoła NMP Królowej Polski w Wejherowie.

Usłyszymy między innymi około 10 utworów mieszczących się na płycie "Midnight stories".

Materiał płyty składa się z utworów stworzonych z kompozytorów najmłodszej generacji 30+, którzy należą do czołówki polskich twórców muzyki współczesnej. Obok takich nazwisk, jak Marek Raczyński, Szymon Godziemba-Trytek, Michał Ziółkowski, Zuzanna Falkowska, Jakub Szafrański, Michał Malec, znajdują się kompozytorzy wyrastający ze środowiska pomorskiego: Anna Rocławska-Musiałczyk oraz Kamil Cieślik – informują organizatorzy wydarzenia.

Wspólnym mianownikiem płyty jest jej tematyka, która nawiązuje bezpośrednio do tytułu: "Midnight stories", czyli nocnych opowieści. Jednym z czołowych utworów płyty jest aranżacja znanego tematu Krzysztofa Komedy z filmu Romana Polańskiego "Rosemary's baby", do którego Art'n'Voices nagrał teledysk.

Przypomnijmy, że Art'n'Voices działa na scenie muzycznej już od około 10 lat. Zespół jest laureatem między innymi dziesięciu statuetek Grand Prix oraz wielu nagród na festiwalach i w konkursach zagranicznych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24