19.01.2020 20:56 0 Kwt

Wiele koncertów i jeden cel - pomoc dla Agatki

fot. Patrycja Drewa

W niedzielę (19 stycznia) po raz ósmy w wejherowskiej świątyni pw. Chrystusa Króla i Bł. Alicji Kotowskiej odbyły się koncerty chórów i zespołów. Gwiazdą wieczoru był Joszko Broda z rodziną.

To kolejny Festiwal Serc podczas którego wystąpiły takie zespoły jak: Zespół Dominus z Kariną Zieman, zespół "Gdyńska Bryza", schola "Chrystusowe Owieczki", artyści 3 Flotylli Okrętów Gdynia, diakonia muzyczna "Jerozolima" i chór "Laudate Dominium". W wydarzeniu, oprócz chórów z Wejherowa i okolic, wystąpił również jako gwiazda wieczoru Joszko Broda z rodziną.

W tym roku wszystkie pieniądze zebrane do puszek Caritas oraz w licytacjach przekazane zostaną na dalsze leczenie Agatki Dąbrowskiej.

Agatka urodziła się jako skrajny wcześniak. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Ma uszkodzony nerw wzrokowy, prawie nie widzi, a pomimo rehabilitacji, jest opóźniona psychoruchowo. Mimo wielu przeciwności losu, jest ciekawa świata i uśmiechnięta. Dzięki zebranej w zeszłym roku sumie podczas festiwalu, udało się zakupić pionizator, wózek rehabilitacyjny i pojechać na turnus rehabilitacyjny.

fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Monika Wejer fot. Patrycja Drewa fot. Patrycja Drewa fot. Patrycja Drewa fot. Patrycja Drewa


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24