20.12.2019 10:14 0 rp/TTM

Kolejny Festiwal Dworów i Pałaców ma już swoją datę

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Na zamku w Rzucewie odbyło się spotkanie robocze dotyczące kolejnej edycji Festiwalu Dworów i Pałaców. Projekt ma na celu m.in. promocję dziedzictwa kulturowego naszego regionu.

Projekt ma na celu m.in. promocję dziedzictwa kulturowego naszego regionu i jest organizowany na tym terenie. W zeszły m roku odbyła się pierwsza edycja. Kilkanaście największych perełek architektonicznych Kaszub było otwartych dla zwiedzających. Więcej o tej akcji pisaliśmy w tym artykule

Już teraz, przed zakończeniem roku 2019 wszyscy zainteresowani spotkali się w zamku z Rzucewie, żeby omówić kolejną jego odsłonę.

Podczas tego spotkania, chcemy skupić się na tym, co nas czeka podczas organizacji kolejnego wydarzenia – mówi Radosław Kamiński, koordynator projektu Dwory Południowego Bałtyku.

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Po emocjonującej dyskusji kompromis został osiągnięty – najbliższy Festiwal Dworów i Pałaców odbędzie się w pierwszy weekend czerwca 2020 roku. Podczas spotkania zaproponowano także wstępy zarys wydarzeń towarzyszących.

Podczas kolejnego festiwalu uczestnicy będą mogli być prawie w każdym obiekcie, czy to na koncercie, czy to na zwiedzaniu nocnym – wylicza Marta Balicka, prezes stowarzyszenia turystycznego Kaszuby Północne.

Kolejne spotkanie robocze odbędzie się w lutym w Miejskim Domu Kultury w Rumi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24