15.12.2019 14:03 7 Kwt/UM Wejherowo

Wejherowo: Udekoruj dom i zgarnij nagrodę

Zdjęcie ilustracyjne/archiwum

Oświetl świątecznie swój ogród, balkon lub okno i zgłoś dekorację do tegorocznych zmagań. Prezydent Wejherowa po raz siedemnasty ogłosił konkurs na najatrakcyjniejszą dekorację świąteczną balkonu, okna lub ogrodu na terenie miasta. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

Do konkursu można zgłaszać się w dwóch kategoriach – dekoracje świąteczne okien i balkonów w domach jedno- i wielorodzinnych oraz dekoracje świąteczne ogrodów przy domach jedno- i wielorodzinnych.

Zgłoszenia pisemne do dnia 20 grudnia 2019 r. przyjmuje Urząd Miejski w Wejherowie, ul. 12. Marca 195, Wejherowo. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 58 677-71-06. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i adres właściciela dekoracji, numer telefonu, kategorię dekoracji przedstawionej do konkursu, dokładny adres obiektu na którym umieszczono dekorację oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych – podają przedstawiciele wejherowskiego ratusza.

Druk można pobrać w Urzędzie Miejskim w Wejherowie. Do konkursu nie musimy zgłaszać się sami. Mogą to uczynić także nasi sąsiedzi i znajomi, ale po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela dekoracji.

W konkursie wyłonione zostaną po trzy miejsca w każdej kategorii, za zdobycie których zostaną przyznane nagrody pieniężne. Zwycięzców poznamy już w lutym 2020 roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24