12.12.2019 15:05 1 Kwt

Zjednoczą siły w trakcie świątecznego kiermaszu, cel jest jeden – zdrowie Pawła

Źródło: Pomagam.pl

Paweł ma 28 lat i mieszka w Wejherowie. Podczas pracy na budowie spadł z wysokości III piętra. Połamał sobie kręgi i przerwał rdzeń kręgowy. Jest sparaliżowany od pasa w dół. Rodzina i bliscy Pawła postanowili mu pomóc, urządzając kiermasz świąteczny z koncertami. W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy, która zostanie przeznaczona na leczenie wejherowianina.

Paweł dawniej zawsze był w ruchu, był szczęśliwy. Mężczyzna kochał sport i przyrodę. Jego życie obróciło się do góry nogami, gdy 30 kwietnia 2019 roku uległ poważnemu wypadkowi. Póki co, wejherowianin jest skazany na wózek inwalidzki. Rodzina i przyjaciele Pawła nie poddają się i walczą o jego zdrowie. Najbliższe mężczyźnie osoby postanowiły zorganizować dla niego charytatywny kiermasz świąteczny z koncertami "Nadzieja dla Pawła Wartaka". Wydarzenie rozpocznie się już w najbliższą niedzielę (15 grudnia) o godzinie 13:30 w kawiarni Busola w Wejherowie.

W programie charytatywnego kiermaszu znajdą się m.in. licytacje niespodzianki, stoisko z książkami i konkursy. Na scenie zobaczymy Tymoteusza Żywickiego, Aleksandra Hutnik i Tadeuesza Głuchowskiego.

Przypomnijmy, że Pawłowi w powrocie do jakiejkolwiek aktywności pomoże intensywna rehabilitacja. Chłopak wymaga użycia wyspecjalizowanego sprzętu w klinikach (egzoszkielet, lokomaty), codziennej i systematycznej rehabilitacji domowej oraz zakupu środków higienicznych. Wejherowianin potrzebuje także turnusów rehabilitacyjnych w specjalistycznych ośrodkach.

Rodzina nie ma możliwości finansowych na pokrycie kosztów rehabilitacyjnych oraz licznych, nieprzewidzianych wydatków związanych z chorobą chłopaka.

Wpłat na leczenie i rehabilitację Pawła można dokonywać także za pośrednictwem serwisu pomagam.pl.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24