14.12.2019 13:02 0 Kwt/mat. pras.

Zakochani po raz trzeci pobiegną w Rewie

fot. archiwum

Ruszają zapisy na trzeci Walentynkowy Bieg Parami w Rewie. Projekt sportowy skierowany jest dla wszystkich zakochanych w… sporcie. Pierwsze dwie edycje wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników tego typu spędzania wolnego czasu.

W poprzednich edycjach wydarzenia udział wzięło średnio po niemal 400 uczestników z okolic Trójmiasta, Małego Trójmiasta, jak również dalszych okolic Polski.

Specjalnie na ten bieg przyjeżdżali biegacze z Grudziądza, Torunia, Elbląga, Olsztyna, Koszalina, Kołobrzegu oraz innych miejscowości. W tym roku pragniemy, aby bieg odbył się na jeszcze większą skalę, z lepszymi atrakcjami oraz bogatszymi pakietami startowymi – informują organizatorzy wydarzenia.

Walentynki są świętem zakochanych, więc celem zawodów jest ofiarowanie szansy na wspólną rozrywkę dla zakochanych również w sporcie. Plaża, kojarzona przez wszystkich jako miejsce do romantycznych spacerów, tym razem pozwoli na zakochanie się w aktywności fizycznej.

Trasa biegu liczy około 3,5 kilometra i wiedzie ulicami Rewy oraz wzdłuż plaży. Na miejscu będzie możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć z fotobudki. Uczestnicy otrzymają także na mecie ciepłe napoje oraz zupę. Organizatorzy przewidzieli również konkurs na najlepszy strój: „Przebrani zakochani”.

Główną nagrodą dla najlepszych par będzie, tak jak w pierwszej edycji, weekendowy pobyt w hotelu. Nie zabraknie nagród pocieszenia, takich jak bilety na wydarzenia kulturalne, kosze upominkowe, vouchery do SPA dla dwojga, pamiątkowe statuetki, kosmetyki, vouchery od sponsorów. Pary nagradzane będą w kategoriach Open oraz w trakcie losowania nagród wśród wszystkich uczestników biegu.

fot. archiwum


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24