22.11.2019 12:04 0 rp/TTM

Seniorzy świętowali w bibliotece

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Seniorzy mogli spędzić swoje święto w bibliotece – napić się kawy, zjeść ciasto i połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas spotkania można było zadbać nie tylko o swój umysł, ale także o swoje ciało. Taki dzień seniorom zafundowała w czwartek (21 listopada) Miejska Biblioteka w Wejherowie.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie była dziś zarówno pomoc, jak i radość, a wszyscy chętni seniorzy przez cały dzień korzystać mogli z masy atrakcji.

Jest to dzień seniorów, czyli zarówno naszych czytelników, których mamy sporo w takim wieku, ale to też okazja dla wszystkich mieszkańców, żeby nas odwiedzić i sprawdzić, co oferujemy – komentuje Ewelina Magdziarczyk-Plebanek, dyrektor Miejskiej Biblioteki w Wejherowie.

Jak podkreślali w bibliotece w Wejherowie, podczas obchodów święta seniora można było zadbać o ciało i o ducha, m.in. poprzez masaż czy pielęgnację dłoni. Swoją wiedzą ze wszystkimi chętnymi dzielił się też fitoterapeuta.

Zajmuję się uzupełnieniem codziennej opieki lekarskiej, tym, co może nas wspomagać w lepszym samopoczuciu – tłumaczy Michał Konkel, fitoterapeuta.

Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM

Kto odwiedził miejską bibliotekę w Wejherowie, dobrze wie, że tej kreatywności nie zabrakło nikomu. Kropkę nad „i” postawili aktorzy działający przy Stowarzyszeniu Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie „Srebra nitka”, w wejherowskiej premierze spektaklu „Ostatnia bezludna wyspa”.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24