17.11.2019 10:34 3 Kwt

Mieszkańcy Pucka świętowali kolejne urodziny miasta

fot. Róża Perszon/TTM

Mieszkańcy Pucka oraz zaproszeni goście wspólnie świętowali 671. urodziny miasta. Nie zabrakło pysznych tortów, uroczystej Sesji Rady Miasta oraz wielu życzeń.

W sobotę (16 listopada) o godzinie 12.00 na Starym Rynku w Pucku odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta oraz powitanie przybyłych na uroczystość gości.

Jak jest czas urodzin i impreza urodzinowa, to cieszymy się z tego że w tym miejscu na ziemi przyszło nam żyć, albo staramy się udowodnić, że jest to najlepsze miejsce do życia. Na sesję przybyli zacni goście, wielu mieszkańców, osoby zasłużone, osoby tworzące potencjał miasta - informuje Hanna Pruchniewska, burmistrz Pucka.

W trakcie wydarzenia wręczono między innymi nagrody za osiągnięcia artystyczne i sportowe. Nie zabrakło podsumowania 2019 roku.

Sesja zakończyła się hejnałem Pucka, który odegrano o godzinie 13:48. To był ten moment, kiedy zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców Pucka na Stary Rynek. Wspólnie dzielimy się tortem, kawą, herbatą, rozmawiamy – dodaje burmistrz Pucka.

Na zakończenie na puckiej scenie wystąpił zespół „Amber Trio”.

fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM fot. Róża Perszon/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24