17.11.2019 13:33 0 Kwt/UM Gdynia

Wyjątkowe szaliki z gdyńskim designem

Mat. pras.

Każdy na jesienną i zimową aurę może dobrać do kurtki szalik z szyldowym motywem z Gdyni. Okazuje się, że do sprzedaży trafia wyjątkowa seria szalików, których wzory zaprojektowane zostały przez gdyńskie Stowarzyszenie Traffic Design.

Wyjątkowe szaliki to efekt współpracy grafików ze Stowarzyszenia Traffic Design oraz łódzkiej marki odzieżowej – Pan Tu Nie Stał.

Prowadzone przez Traffic Design działania projektowe, polegające na estetyzacji przestrzeni publicznej np. poprzez re-design szyldów, były bezpośrednią inspiracją dla powstania szalików. W kolekcji znaleźć możemy projekty szyldów z Gdyni, Gdańska oraz Warszawy. Na szalikach znajdziemy m.in. napis "Zażółć Gęślą Jaźń" z łącznika budynków nad ul. Żeromskiego, charakterystyczne „kropki” Baru Mlecznego „Słoneczny” oraz motyw fasady odmalowanego na biało bloku przy ul. Lelewela – informuje gdyński urząd.

Dzięki fotografiom na których zestawiono szaliki z miejscami, które posłużyły za inspirację do ich powstania, cała kolekcja okazuje się bardzo wyjątkowa.

Szaliki można kupić za pośrednictwem strony pantuniestal.com.

Mat. pras.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24