14.11.2019 15:00 0 rp/fb

Przygotuj się na Pucki Bal Zaślubinowy. Ruszyły lekcje tańca

Źrodło. Pixabay.com

Pucki magistrat odkrywa kolejne karty w związku z nadchodzącą setną rocznicą Zaślubin Polski z Morzem. Zaczęło się od uchwały, na mocy której 2020 rok jest rokiem zaślubinowym. Okolicznościowym akcentem jest mural na jednej z puckich kamieniec. Teraz do mieszkańców Pucka dotarła informacja o wielkim balu, do którego można – i warto – się przygotować.

Przygotowania do obchodów setnej rocznicy Zaślubin Polski z Morzem trwają w najlepsze, mimo że impreza odbędzie się w lutym przyszłego roku. Jak zaznacza Hanna Pruchniewska, burmistrz pucka, w rozmowie z naszą redakcją, świętować będzie można na wiele sposobów. Jak się okazuje, również tanecznie.

Burmistrz Pucka zdradziła kolejną atrakcję w Pucku. W lutym odbędzie się Pucki Bal Zaślubinowy, ale żeby na parkiecie czuć się pewnie, warto wcześniej poćwiczyć. Okazja ku temu nadarzy się już w najbliższy czwartek (14 listopada).

Chcemy, aby mieszkańcy Pucka się zaktywizowali, mogli wspólnie świętować też ważny dla nas dzień – zaznacza Hanna Pruchniewska.

Źródło. Fb.com

Bezpłatne kursy tańca odbywać się będą w budynku B Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego. Zapisywać się można w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Pucka lub na miejscu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24