08.11.2019 13:30 0 rp/KPP Puck

Policjanci dadzą z siebie to, co najcenniejsze

KPP Puck

W środę (13 listopada) na terenie Komendy Powiatowej Policji w Pucku zorganizowana będzie zbiórka krwi. Klub honorowych dawców, wspólnie z policjantami z Pucka, będą pomagać, do czego zachęcają do też innych.

Chętni mogą oddać życiodajny płyn w godzinach 9:00–12:00, w autokarze zaparkowanym przy komendzie przy ulicy Dworcowej 5.

Bardzo zachęcamy do tej akcji – mówi podkom. Monika Bradtke, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pucku. – Krew to najcenniejsza rzecz, jaką możemy oddać. Każdy funkcjonariusz w swojej pracy spotyka się z sytuacjami, w których zagrożone jest życie ludzkie i bardzo dobrze wiemy o tym, że jego ratowanie jest ważne. Liczy się każda minuta i każda kropla krwi – dodaje.

KPP Puck

W trakcie trwających akcji na terenie komendy w Pucku mundurowi zachęcają do udziału, promując jednocześnie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a w szczególności – korzystanie z elementów odblaskowych. Rozmawiają z przechodniami na temat prawidłowych zachowań, które powinny mieć swoje odzwierciedlenie podczas korzystania z drogi lub przejść dla pieszych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24