31.10.2019 10:51 1 Gol

Tytani, tak jak w pucharze, postarają się pokonać SPR GKS Żukowo

fot. Tytani Wejherowo/Facebook

Mecz pomiędzy SPR GKS Żukowo, a Tytanami Wejherowo otworzy 6. kolejkę I ligi w piłce ręcznej. Spotkanie odbędzie się w sobotę (2.11) o godz. 16 w Żukowie.

Wejherowskim szczypiornistom chociaż w lidze się nie wiedzie (przegrali poprzednie pięć spotkań), to inaczej sytuacja wygląda w Pucharze Polski, gdzie Tytani odnieśli dwa zwycięstwa i awansowali na szczebel centralny. Jednym z rywali wejherowian w pucharowej drabince był SPR GKS Żukowo, czyli najbliższy ligowy rywal Tytanów. Przypomnijmy, że tamto październikowe spotkanie szczypiorniści z grodu Wejhera wygrali 36:27.

W pucharowej rywalizacji Tytani niesieni dopingiem swoich kibiców już po pierwszych 30 minutach meczu rozgrywanego w hali sportowej przy „Samochodówce” prowadzili różnicą czterech bramek. Po zmianie stron nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa i ostatecznie po dźwięku kończącym spotkanie, to podopieczni trenera Piotra Rembowicza mieli powody do radości.

Ale w I lidze Tytani nadal nie zdobyli ani jednego punktu. Wejherowianie wierzą, że uda im się powtórzyć wynik z pucharowego pojedynku. Przypomnijmy, że w poprzedniej 5. kolejce nasz zespół przegrał u siebie z SMS ZPR Gdańsk 23:31.

Powiem uczciwie, że było bardzo mało elementów, z których możemy być zadowoleni. Dobra była chyba jedynie ostatnia akcja rozgrywającego z wrzutką i poprawnym zabiegnięciem. Jest nam wstyd i chciałbym bardzo przeprosić kibiców za taką grę – mówił po tamtym spotkaniu szkoleniowiec Tytanów Piotr Rembowicz.

Z kolei ekipa z Żukowa na wyjeździe okazała się lepsza od koszalińskiej Gwardii pokonując ją 34:31. W ligowej tabeli SPR jest na 6. miejscu, a Tytani na ostatnim.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24