20.10.2019 15:50 0 NW/UM Puck

Puck: można składać wnioski o Nagrodę Sportową 2019

Źródło: pixabay.com

W Pucku ponownie nagrodzą najlepszych sportowców z miasta. Do 29 października można składać wnioski o Nagrodę Sportową 2019. Wyróżnienia przyznane zostaną pod koniec tego roku.

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie w Pucku tradycyjnie przyznane zostaną nagrody za osiągnięcia sportowe. Wnioski należy składać do poniedziałku (28 października) w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Pucku, w pokoju nr 2.

Wyróżniony może zostać zawodnik, który jest stałym mieszkańcem Pucka, i który trenuje w klubach sportowych z siedzibą w mieście. Nagrodę przyznać można również trenerom nagrodzonych zawodników oraz zespołom wchodzącym w skład klubów sportowych z siedzibą w Pucku, w formie nagród rzeczowych, informuje Urząd Miasta w Pucku.

Podczas przyznawania nagród będzie brany pod uwagę całokształt osiągnięć sportowych od 1 listopada 2018 roku do 31 października 2019. W kryterium mieszczą się także osiągnięcia sportowe, a w szczególności zajęcie miejsc punktowanych w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski.

Wnioski oraz regulamin dostępne są stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta. Można je również pobrać ze strony Urzędu Miasta.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24