18.09.2019 10:10 0 RP/UM Puck

Pucczanie znowu na dużym ekranie!

Fot. UM Puck

W październiku i listopadzie na terenie Pucka nagrywane będą zdjęcia do serialu "Sloborn". W zeszłym roku w podobny sposób zachęcano mieszkańców Pucka do udziału w filmie fabularnym "Całe Szczęście". Teraz czas na niemiecką produkcję katastroficzno-tragiczną.

Firma Studio ABM Trójmiasto ponownie poszukuje statystów i epizodystów w wieku od 16 do 65 lat, którzy wezmą udział w nowej, niemieckiej produkcji. Jeszcze nie tak dawno pucczanie mogli wykazać się przed kamerą, kiedy trwał nabór do komedii romantycznej Tomasza Koneckiego, teraz puckie plenery będzie można podziwiać w zupełnie innej odsłonie.

Bardzo zachęcamy do udziału mężczyzn! Oczywiście panie i młodzież też zapraszamy – zachęca Julia Zwierzewska z ABM studio.

Film opowiadać będzie o społeczności wiejskiej na idyllicznej wyspie na Morzu Północnym Sloborn, która przeżywa swoje typowo ludzkie dramaty i tragedie, nie przeczuwając, że na wyspę trafił śmiertelny wirus, który rozprzestrzenia się powoli i cicho. Do tego stopnia bezwzględnie, że wreszcie również nawet ci najbardziej łatwowierni dowiadują się w sposób najbardziej bolesny, iż chodzi tutaj o początek katastrofy. Zagrozi ona już nie tylko pokojowi panującemu na ich wyspie, lecz cywilizacji stworzonej przez człowieka w wymiarze ogólnoświatowym.

Nabór do udziału w filmie odbędzie się w Sali ratuszowej (Stary Rynek 1) w Pucku w terminach:

– piątek (20 Września), godz. 11:00–19:30;

– sobota (21 września), godz. 15:30–19:30.

Ochotnicy będą mogli na miejscu wypełnić formularz. Ci, którzy nie będą mieli takiej możliwości, by przyjechać do Pucka, proszeni są o przesłanie maila na adres [email protected]. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, a także załączyć jedno zdjęcie portretowe (bez okularów słonecznych, z odkrytą głową) oraz drugie – sylwetki.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24