21.09.2019 08:33 0 Kwt/mat.prasowe

Bursztynowy Pasaż: Weź udział w konkursie i zdobądź nagrody pieniężne

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Ruszył nabór wniosków w konkursie na podjęcie działalności gospodarczej oraz konkursu "Bursztynówka" skierowanego do kucharzy amatorów oraz rękodzielników z obszaru gmin Gniewino i Wejherowo. Konkursy organizuje Stowarzyszenie "Bursztynowy Pasaż" z siedzibą w Gniewinie.

Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż ogłosiło szóstą już edycję konkursu Bursztynówka. Głównymi celami konkursu na najlepszy produkt kulinarny i rękodzielniczy są m.in. promocja lokalnych produktów kulinarnych i rękodzielnictwa oraz wyróżnienie najbardziej kreatywnych artystów i kucharzy amatorów z terenu gmin Gniewino i Wejherowo.

Tegorocznym motywem przewodnim w kategorii na najlepszy produkt kulinarny jest „marchew” – jako składnik zgłaszanych prac.

Do wygrania są nagrody pieniężne w postaci kart podarunkowych o wartości: 700 zł, 600 zł i 500 zł, do zrealizowania w wybranych punktach handlowych regionu oraz ciekawe nagrody niespodzianki. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa od 5 lipca do 15 października br. Rozstrzygnięcie konkursu oraz przyznanie nagród będzie miało miejsce 21 października – informują organizatorzy wydarzenia.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe do konkursu można pobrać ze strony internetowej www.bursztynowypasaz.pl lub osobiście w biurze Stowarzyszenia zlokalizowanym w Gniewinie przy ul. Szkolnej 3.

Trwa także nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach podejmowania działalności gospodarczej. Pieniądze zostaną przeznaczone na rozwój przedsiębiorczości na obszarze gminy Gniewino oraz gminy wiejskiej Wejherowo. Limit dostępnych środków na to zadanie wynosi 500 tysięcy złotych. Dostępna kwota pomocy dla jednego wnioskodawcy to 50 tysięcy złotych. Wnioski składać będzie można od 26 września do 15 października w Biurze LGD Stowarzyszenie „Bursztynowy Pasaż” (ul. Szkolna 3, 84-250 Gniewino).

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24