11.09.2019 12:15 10 mike

Wrześniowe zmiany dla pasażerów gdyńskiego PKS

Źródło: PKS Gdynia

Nowy przystanek w Redzie i korekta kursowania linii 656 – to zmiany dla pasażerów gdyńskiego PKS, które właśnie wchodzą w życie. Podróżni będą musieli się do nich przyzwyczaić już od środy (11 września).

Od dłuższego już czasu w Redzie, przy kościele i markecie Polo, został uruchomiony przystanek dla autobusów komunikacji miejskiej „Reda kościół”, dla pojazdów jadących w kierunku Pucka. My wdrażamy ten przystanek w nasz rozkład jazdy – wyjaśnia Bartosz Milczarczyk, starszy specjalista ds. organizacji i kontroli przewozów PKS Gdynia.

Od środy autobusy linii 650, jadące w kierunku Karwi, i 656, w stronę Pucka, również przez Żelistrzewo, będą się zatrzymywać na wspomnianym przystanku. Dotąd nie był on obsługiwany przez PKS. Teraz się to zmieni.

Dostosowujemy się na bieżąco do potrzeb naszych podróżnych. To przystanek, którego nie chcemy pomijać. W pobliżu jest szkoła, jest dostęp do punktów handlowo-usługowych – dodaje Bartosz Milczarczyk.

To nie jedyna zmiana dla pasażerów PKS. Korekta rozkładu jazdy obejmuje przede wszystkim linię 650, zwłaszcza w przypadku kursów realizowanych w kierunku Karwi.

Zachęcamy, aby podróżni sprawdzali rozkład jazdy na naszej stronie internetowej, gdzie zawsze znajdą aktualne informacje na temat kursów – podsumowuje Bartosz Milczarczyk.

Internetowa wersja rozkładu jazdy PKS jest dostępna pod tym linkiem. Zaktualizowane wersje rozkładów na przystankach będą sukcesywnie wymieniane w kolejnych dniach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24