19.05.2019 09:30 0 raz

Puck: Informacja Turystyczna stanęła otworem

Fot. UM Puck

Puck ładnieje, a co za tym idzie – coraz więcej turystów odwiedza miasto znad Zatoki. Teraz, dzięki nowej Informacji Turystycznej, letnicy będą mogli lepiej zapoznać się z propozycjami wypoczynku w regionie.

Kto był, ten wie, że Puck oferuje turystom pięknie zagospodarowany teren, mnóstwo zieleni, atrakcji i zabytków. Jak dodają miejscowi urzędnicy, jest to świetne miejsce do poznawania historia, surfowania, opalania się oraz wszelkich rekreacji nad wodą. W tym sezonie letnim walory wypoczynku nad Zatoką zachwalać będą dodatkowo eksperci z punktu Informacji Turystycznej.

Nasze miasto jest malowniczo położone, przez co turystycznie staje się coraz bardziej atrakcyjne. Ten fakt potwierdzają liczby osób odwiedzających. Systematycznie rosnąca liczba miejsc noclegowych oraz różnorodność atrakcji na terenie miasta sprzyjają wzrostowi liczby odwiedzin – podaje Katarzyna Jabłońska, podinspektor ds. zdrowia i turystyki Urzędu Miejskiego w Pucku.

Dlatego właśnie w Pucku przy Starym Rynku 2 ruszyła pełną parą działalność informacyjna, gdzie codziennie można się dowiedzieć o wydarzeniach kulturalnych, artystycznych, sportowych, o usługach gastronomicznych, a także noclegowych.

W godzinach funkcjonowania punktu Informacji Turystycznej można również zasięgnąć wiedzy o interesujących przedsięwzięciach pod nr telefonu 58/673 05 49 lub pisząc emaila na adres: [email protected] – zachęca Jabłońska.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24