10.05.2019 22:00 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec

źródło: Arka Gdynia

Arka wygrała z Zagłębiem Sosnowiec 2:0. Gdynianie do bramki strzelali aż 36 razy, z czego 17 strzałów było celnych. Bramkę Dawida Kudły udało się odczarować dopiero w końcówce spotkania.

• Nieprawdopodobne emocje towarzyszyły spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Goście od 46 minuty grali w dziesiątkę, ale Arka długo nie mogła znaleźć drogi do bramki świetnie dysponowanego Dawida Kudły. Damian Zbozień nie trafił z karnego, strzałów oddaliśmy blisko czterdzieści, ale gola Maciej Jankowski zdobył dopiero w 88 minucie i to po trzyminutowej analizie VAR. W doliczonym czasie wynik ustalił Luka Zarandia - informuje Arka Gdynia.