18.04.2019 13:17 0 PM/mat.pras.

W gdańskim szpitalu powstała strefa rodzica

mat.pras.

W Klinice Neonatologii oraz Klinice Położnictwa UCK w Gdańsku powstała strefa rodzica z prawdziwego zdarzenia.

W Klinice Położnictwa oraz Klinice Neonatologii wyodrębnione zostały dwie Strefy Rodzica. Pierwsza sprzyja odwiedzinom w większym gronie, dlatego w przestrzeni wydzielone zostały sfery do rodzinnych spotkań. Dominują tu spokojne barwy, inspirowane naturalnym drewnem i błękitem nieba. Druga Strefa przeznaczona jest do bardziej kameralnych spotkań i wyposażona została w wygodne fotele i kanapy. W obydwu strefach tradycyjnie powstały również kąciki zabaw dla dzieci odwiedzających swoje rodzeństwo. Dodatkowo, na OIOM Noworodkowym stanęły 3 fotele do „kangurowania”,. Właśnie tu rodzice spędzają dużo czasu czuwając przy najbardziej chorych maluszkach.

Staramy się, by nasi pacjenci przebywali w jak najbardziej komfortowych warunkach. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie inicjatywy, które nam w tym działaniu pomagają - powiedział Arkadiusz Lendzion, zastępca dyrektora naczelnego ds. administracyjno-technicznych UCK.

Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest zapewnienie chorym dzieciom i ich opiekunom komfortowego miejsca do wspólnego spędzania czasu. 29. Strefa powstała w Klinice Neonatologii oraz Klinice Położnictwa UCK.

mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24