28.03.2019 14:20 5 Kwt/KMP Gdynia

Gdyńska policja publikuje wizerunek kolejnego podejrzanego o kradzież

Źródło: KMP Gdynia

Gdyńscy policjanci poszukują osobę, która może mieć związek z kradzieżą portfela. Do zdarzenia doszło pod koniec lutego na terenie placówki oświatowej mieszczącej się w Gdyni przy ul. Władysława IV. Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek został zarejestrowany na monitoringu, mogą się zgłosić m.in. do Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu.

W skradzionym portfelu znajdowała się między innymi karta płatnicza, którą złodziej użył w jednym ze sklepów na terenie Śródmieścia Gdyni.

Mężczyzna ma około 40 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma jasne i krótko ostrzyżone włosy i wzrost około 175–180 cm. W dniu zdarzenia posiadał kilkudniowy zarost na twarzy i ubrany był w kurtkę koloru czarnego, niebieskie jeansy oraz ciemne sportowe buty. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak w charakterystyczne wzory.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu pod numerem telefonu 58 66 21 155 lub na numery alarmowe 112 i 997 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informacje można przekazywać również do Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr 58 66 21 570 bądź mailowo na adres: [email protected] – informuje gdyńska policja.

Źródło: KMP Gdynia Źródło: KMP Gdynia Źródło: KMP Gdynia Źródło: KMP Gdynia Źródło: KMP Gdynia Źródło: KMP Gdynia Źródło: KMP Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24