19.02.2019 10:02 3 mike/KMP Gdańsk

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Mógł ukraść plecak w centrum handlowym

Źródło: KMP Gdańsk

Policjanci z III komisariatu w Gdańsku prowadzą sprawę kradzieży plecaka w jednym z centrów handlowych. Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu zarejestrowano wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem. Osoby, które rozpoznają podejrzanego, są proszone o kontakt z gdańskimi kryminalnymi.

Do kradzieży doszło 1 lutego w Galerii Metropolia, w Gdańsku-Wrzeszczu. Jak informują mundurowi z Gdańska, sprawca wykorzystał uwagę jednej z kobiet i ukradł plecak, którym znajdowały się m.in. dokumenty oraz karty płatnicze.

W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem – informują policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu, są proszone o kontakt z III Komisariatem Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie pod numerem 58 521 15 22 albo mailowo: [email protected]. Można też zgłosić się do najbliższej jednostki policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24