06.02.2019 11:19 0 Gol

Szczypiorniści z Gdyni podejmą szczecińską Pogoń

zdj: Arka Gdynia (Facebook)

To będzie pojedynek zespołów z dołu tabeli PGNiG Superligi. Ostatnia Arka Gdynia przed własną publicznością podejmie dziewiąty zespół Sandrę SPA Pogoń Szczecin.

Pierwszy nasz pojedynek sezonu 2018/2019 z drużyną ze Szczecina zakończył się tylko jedną bramką na korzyść gospodarzy (20:19 dla Pogoni). Nadszedł czas, żeby nasza drużyna zrewanżowała się za porażkę na wyjeździe – zapowiadają w gdyńskim klubie.

W ramach 17. kolejki PGNiG Superligi, 10 lutego o godz. 13 w hali Gdynia Arena, Arka Gdynia podejmie Sandrę SPA Pogoń Szczecin.

Najbliższy rywal gdynian również nie ma udanego początku rundy rewanżowej. Po kilkutygodniowej przerwie od rozgrywek Pogoń przegrała już z Gwardią Opole 22:28 oraz uległa NMC Górnikowi Zabrze 22:26. Natomiast arkowcy w tym roku kalendarzowym boisko na tarczy opuszczali po meczach z PGE VIVE Kielce (25:38) i Zagłębiem Lubin (21:28).

Na mecz przeciwko Pogoni gdyński klub przygotował niespodziankę dla swoich fanów.

Każdy, kto posiada karnet na mecze Arki Gdynia, bądź bilet na mecz piłki nożnej Arka Gdynia – Korona Kielce, na mecz piłki ręcznej wchodzi za 1 zł – zaprasza drużyna szczypiorniaka.

Dodatkowe atrakcje czekają również najmłodszych kibiców, czyli konkurs z nagrodami dla dzieci w przerwie meczu. Nie zabraknie czegoś dla maluchów w trakcie boiskowych zmagań. Tradycyjnie w hali przy ul. Górskiego pod okiem animatorki przeprowadzone zostaną gry, zabawy oraz konkursy z niespodziankami w kąciku dla dzieci.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24