28.12.2018 14:40 1 PM/gdynia.pl

Zostań wolontariuszem Mistrzostw Świata FIFA U-20

Źródło: gdynia.pl

To już ostatnie dni do końca elektronicznej rejestracji zgłoszeń. Chodzi o Program Wolontariatu Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które na przełomie maja i czerwca przyszłego roku rozegrane zostaną na boiskach sześciu polskich miast - w tym w Gdyni.

Osoby, które chciałyby aktywnie wesprzeć Polski Związek Piłki Nożnej w organizacji turnieju, mają czas na przesłanie zgłoszenia do 31 grudnia włącznie. Projekt dla wolontariuszy realizowany jest w ramach Programu Wolontariatu PZPN.

Największa futbolowa impreza przyszłego roku rozpocznie się 23 maja wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego na stadionie w Łodzi. W kolejnych dniach najlepsi młodzi piłkarze z całego świata przystąpią do rywalizacji w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie i w Tychach. Zwycięzców turnieju wyłoni wielki finał zaplanowany na 15 czerwca.

Do współpracy przy mistrzostwach, zapraszani są wolontariusze, czyli osoby pełnoletnie lubiące kontakt z ludźmi i nowe wyzwania oraz cechujące się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem.

Zgłoszenia można składać poprzez oficjalną stronę wolontariatu www.laczynaspilka.pl/wolontariat. Tam również znaleźć można więcej szczegółowych informacji, w tym harmonogram programu, opisy stanowisk wolontariuszy wraz z zakresem wykonywanych zadań oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24