15.11.2018 13:40 1 mike/pzpn.pl/stadionenerga.pl

Biało-czerwoni zmierzą się z Czechami w Gdańsku

Źródło: Stadion Energa Gdańsk/Facebook

W czwartek (15 listopada) narodowa reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka zmierzy się w meczu towarzyskim na Stadionie Energa Gdańsk z naszymi południowymi sąsiadami. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Jak zapewnia selekcjoner reprezentacji Polski, nasza „jedenastka” celuje w zwycięstwo. Rywale są jednak mocni, mimo że zajmują dopiero 48. miejsce w rankingu FIFA.

To niewygodny przeciwnik o dużej jakości. Mają też zawodników w silnych klubach. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężki mecz – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej Jerzy Brzęczek, trener biało-czerwonych. I zapewnił, że każde spotkania jest bardzo ważne.

W czwartkowym meczu najprawdopodobniej będziemy mogli podziwiać biało-czerwonych z silnymi skrzydłowymi. To efekt wniosków, jakie przyniosły ostatnie mecze kadry, które rozegrano w Chorzowie.

Zawsze jest tak, że jeżeli są zwycięstwa, to wszystko jest w porządku, a jeśli ich nie ma, to szuka się innych rozwiązań. Nie da się uniknąć dyskusji na ten temat. Zapewniam, że ci zawodnicy, którzy są na tym zgrupowaniu, prezentują dużą jakość. Mają również doświadczenie. Są również tacy, którzy do tej reprezentacji wchodzą, ale jestem o nich spokojny – dodał selekcjoner.

Organizatorzy spotkania zachęcają, by dotrzeć na Stadion Energa Gdańsk środkami komunikacji publicznej. Posiadacze biletów będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk. Poza tym na trasie Gdańsk Główny–Gdańsk Stadion Expo kursować będzie siedem pociągów SKM. Również i w tym przypadku kibice będą mogli za darmo dotrzeć na mecz.

Źródło: stadionenerga.pl

Zmotoryzowani muszą pamiętać, że w dniu meczu nie będzie możliwości zakupu pojedynczego biletu na stadionowy parking. Samochody będzie można zostawiać na parkingach publicznych.

Źródło: stadionenerga.pl

Na Stadionie Energa Gdańsk prawdopodobnie zawita około 30 tysięcy osób. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 16:00. Więcej informacji organizacyjnych można znaleźć tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24