04.10.2018 12:06 0 Natalia/ UM Gdynia

Gdynia: Bezpłatne badania podczas warsztatów

Zdjecie ilustracyjne: pixabay.com

„Opieka w zdrowiu i chorobie” to tytuł warsztatów przeprowadzanych przez Gdyńskie Targi Zdrowia, które odbędą się w sobotę (6 października) w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Podczas wydarzenia skorzystać będzie można z bezpłatnych badań profilaktycznych, warsztatów poświęconych zdrowiu i darmowych porad prawnych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W najbliższą sobotę w godzinach od 10:00 do 15:00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość porozmawiać o zdrowiu i wykonać szereg badań profilaktycznych.

Podczas wydarzenia będzie można wykonać darmowe badania EKG, badanie wzroku, słuchu, badanie gęstości kości, cholesterolu, czy ciśnienia. Wydarzeniu patronuje około 40 placówek, są to między innymi domy seniorów i przychodnie lekarskie. Odbędą się również warsztaty dotyczące pielęgnacji osób leżących w domu.

  • Myślę, że każda osoba, która przyjdzie, zarówno starsza, niepełnosprawna i osoba która widzi, że rodzice się starzeją, znajdzie odpowiedź na pytania, które go nurtują. Na miejscu będą konsultacje prawne, będzie można dowiedzieć się wielu rzeczy, więc będzie to pięć godzin spędzonych dobrze i intensywnie - mówi Anna Melki, dyrektor Gdyńskiego Centrum Zdrowia.

Szczegóły i harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej Miasta Gdynia.

Źródło: UM Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24