24.09.2018 14:54 1 PM

Zasnął w samochodzie, który ukradł

Źródło: KMP Gdańsk

Ukradł fiata uno, zaparkował go kilka ulic dalej i w nim zasnął. Zmęczonego złodzieja znaleźli policjanci. Okazało się, że posiadał przy sobie środki odurzające.

Do zdarzenia doszło pod koniec minionego tygodnia w Gdańsku.

  • Samochód został ukradziony z ul. Żuławskiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci zajmujący się przestępczością samochodową z gdańskiej komendy, którzy bardzo dokładnie sprawdzili samo miejsce zdarzenia, jak i teren do niego przyległy. W trakcie swojej pracy policjanci przeprowadzili rozmowy z osobami mogącymi posiadać informacje o tym zdarzeniu – informuje gdańska policja.

Funkcjonariusze odnaleźli ukradziony samochód, który stał zaparkowany na poboczu drogi. Policjanci zatrzymali również sprawcę, który spał w fotelu kierowcy.

  • Zatrzymany 39-letni mieszkaniec Gdyni, odpowie również za posiadanie kilku porcji środków odurzających, które policjanci przy nim znaleźli – informuje policja.

Za kradzież samochodu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone karą więzienia do 3 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24