13.09.2018 13:00 4 PM

Błagają o pomoc. Skradziono sprzęt rehabilitacyjny chorego chłopca

Fot. Facebook

„Złodzieju błagam, oddaj sprzęt mojego niepełnosprawnego dziecka” – pisze zrozpaczona matka. We wtorek (11 września) spod jednego z bloków na Osowej w Gdańsku skradziono samochód, w którym znajdował się sprzęt do rehabilitacji małego chłopca.

W samochodzie znajdowała się między innymi specjalistyczna spacerówka, balkonik tylny, ortezy czy specjalna kamizelka. Wszystko było w worku z Myszką Mickey.

Dziś w nocy spod bloku na Osowej ukradli nam auto VW Touran 2011. W samochodzie był sprzęt naszego niepełnosprawnego synka. Proszę o udostępnianie, a złodzieja błagam, żeby ten sprzęt gdzieś zostawił. Nasze dziecko nie jest w stanie bez tego funkcjonować – pisze na Facebooku pani Hanna.

Post udostępniło kilka tysięcy osób. Sprawą zajęły się także media ogólnopolskie.

Wierzymy, że te sprzęty uda się odzyskać. Może ktoś coś widział, może złodziej okaże odrobinę serca i wyrzuci gdzieś ten sprzęt, tak żebyśmy mogli go odzyskać. Proszę, pomóżcie – apeluje matka chłopca.

Osoby, które posiadają informację na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z naszą redakcją bądź z najbliższą jednostką policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...