Politycy nie zabijajcie polskich mediów

12.07.2024 10:03 0 PM/mat.pras.

Turniej piłkarski na początku Polski

Na boisku w Helu odbył się Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Helu. "Przy pięknej, słonecznej pogodzie i w niesamowitej atmosferze, osiem drużyn stanęło do walki o tytuł najlepszej ekipy na Półwyspie" - relacjonują organizatorzy.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny: Hot Dogs, FC Karwiny, Zawsze Można Rumia, Ajax Półwysep, AP Cassubian, La Magica Rumia, FC Rumia, Forza Gdynia

Turniej rozegrano systemem grupowym, a dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna La Magica Rumia, pokonując Hot Dogs wynikiem 2:1. W finale zwyciężyła drużyna AP Cassubian, która po zaciętym meczu pokonała Zawsze Można Rumia.

Najlepszym strzelcem został Olaf Nowak, bramkarzem Paweł Szypuła.

Dekoracji zawodników dokonał burmistrz Helu, Mirosław Wądołowski. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję turnieju, która odbędzie się 29 września 2024 roku na miejskim boisku im. M. Płażyńskiego w Helu. Ze względu na ogromne zainteresowanie, planujemy jeszcze większe wydarzenie! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za ich wielkie zaangażowanie i grę fair play. Czekamy na was 29 września. Do zobaczenia na boisku - pisze w relacji Norbert Górski, organizator turnieju.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.