15.05.2024 10:00 1 PM/Szpitale Pomorskie

Obejrzała bajkę na bloku operacyjnym, a jej miś miał maskę tlenową

Fot. Szpitale Pomorskie

Przed operacją mogła obejrzeć bajkę i przytulić się do ulubionego misia, który też miał założoną maskę tlenową. Mama jednej z pacjentek trójmiejskiego szpitala napisała podziękowania dla placówki za opiekę nad córką.

Emilka przeszła operację na oddziale otorynolaryngologicznym w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Jej mama, zadowolona z tego jak zajmowano się jej córką, postanowiła podziękować za to pracownikom placówki.

Panie pielęgniarki miały fajne, wesołe podejście do dzieci. Na bloku operacyjnym lekarz dał córce obejrzeć bajkę przed operacją, nawet mogła mieć swojego ukochanego misia podczas zabiegu – napisała mama Emilki.

Jak dziewczynka się obudziła miała maskę z tlenem na twarzy, jej miś również miał maskę z tlenem. Oprócz tego mama Emilki oceniła także jedzenie na oddziale.

Jedzenie było smaczne – zupa i naleśniki z serem czy kotlet mielony, fasolka i kalafior. Dużo lepsze niż w innych placówkach w których byłam. Pozdrawiam cały zespół oddziału! Dziękuję w imieniu Emilki – zakończyła mama dziewczynki.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...