12.05.2024 08:00 17 ab / KPP Wejherowo

Wypadek w Wejherowie. Dwie osobówki roztrzaskały się na skrzyżowaniu

KPP Wejherowo

Kolejny groźny wypadek w Wejherowie w ciągu zaledwie niecałej doby. Na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Panek w Wejherowie zderzyły się dwie osobówki.

Do wypadku doszło w sobotę, 11 maja 2024 r., wieczorem. Około godz. 20 na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Panek w Wejherowie zderzyły się dwa auta marki Renault. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Kierująca jednym z samochodów została już przebadana na obecność alkoholu w organizmie - była trzeźwa. Natomiast kierowca drugiego pojazdu został przekazany w ręce ratowników medycznych, którzy następnie w karetce sprawdzili stan jego zdrowia – mówiła asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Na miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. W działaniach, poza zespołem ratownictwa medycznego i policjantami, brali udział też strażacy.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...