29.11.2023 11:30 0 ab / UM Wejherowo

VII edycja Galerii Wejherowskich Klamotów już w grudniu. Będą dodatkowe atrakcje dla posiadaczy Wejherowskiej Karty Mieszkańca

fot. TTM

Przed nami kolejna odsłona cieszącej się sporym zainteresowaniem mieszkańców Galerii Wejherowskich Klamotów. Już po raz siódmy miłośnicy staroci będą mogli zaopatrzyć się w rzeczy z drugiej ręki. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, w tym m.in. loterii fantowej dla posiadaczy Wejherowskiej Karty Mieszkańca.

VII edycja Wejherowskich Klamotów odbędzie się już w sobotę, 9 grudnia 2023 r. W godz. 9-13 w Ekofabryce w Wejherowie na mieszkańców będzie czekać sporo atrakcji.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wysłuchać świątecznych piosenek, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Świętym Mikołajem, czy choćby wziąć udział w warsztatach świątecznych z tworzenia świątecznych wieńców, ekologicznego pakowania prezentów czy tworzenia bożonarodzeniowych kartek.

Oprócz świątecznych przygotowań będzie można zapoznać się z bogatą i różnorodną ofertą partnerów Wejherowskiej Karty Mieszkańca. Z kolei dla miłośników Galerii Wejherowskich Klamotów odbędzie się licytacja przedmiotów ponownego użycia zorganizowana przez Ekofabrykę. Dochód z licytacji zasili konta wejherowskich organizacji pożytku publicznego.

Dodatkowe atrakcje dla posiadaczy Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Podczas VII edycji Galerii Wejherowskich Klamotów warto mieć przy sobie Kartę Mieszkańca. Będzie ona niezbędna, aby wziąć udział w świątecznej loterii fantowej i losować jedną z nagród ufundowanych przez partnerów programu lub przez Urząd Miejski w Wejherowie.

Osoby, które jeszcze nie posiadają karty bądź utraciła ona ważność, będą mieli możliwość jej założenia lub przedłużenia. Przypominamy jednak o zabraniu niezbędnych dokumentów m.in. kopii pierwszej strony PIT lub pierwszej strony decyzji wydanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie. Natomiast w przypadku emeryta bądź rencisty należy zabrać ze sobą kopię legitymacji emeryta, z której wynika miejsce zamieszkania w Wejherowie – przypominają urzędnicy miejsce z Wejherowa.

mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...