28.11.2023 17:00 18 OR

Pchli targ zimą? Jak najbardziej! Puck zaprasza na targ staroci

fot. Leszek Spigarski

Zima to koniec pchlich targów? Nic podobnego! Puck zaprasza na kolejną odsłonę targu staroci już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia.

Miłośnicy rzeczy z drugiej ręki mogą zacierać ręce i to nie z zimna! Nie czekając na wiosenne ocieplenie, już w najbliższą niedzielę będą mogli ponownie sprzedać bądź nabyć różnorodne przedmioty.

Jest to kolejna edycja imprezy, organizowana przez miejski samorząd po dużym sukcesie letnich i jesiennych odsłon. Swoje rzeczy będzie można wystawiać przed rozpoczęciem targu bezpłatnie i bez zapisów. Warunkiem jest stawienie się na Targowisku Miejskim przynajmniej 30 minut wcześniej, by zająć odpowiednie miejsce w boksie, albo zająć samochodem miejsce na targowym parkingu.

Sprzedać można wyłącznie rzeczy używane, jak książki, ubrania, płyty, zabawki, rękodzieło czy przedmioty kolekcjonerskie albo małe AGD.

Wydarzenie odbędzie się na Targowisku Miejskim ‘’Mój Rynek Manhattan’’. Handlować między stoiskami na pchlim targu w Pucku będzie można w niedzielę od 10.00 do 15.00.

**Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670. **


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...