24.11.2023 13:00 4 Tomasz Smuga

Tytani zagrają w hicie kolejki z Gwardią. Wejherowscy gladiatorzy liczą na doping i zorganizowali dla swoich kibiców autokar

źródło: Tytani Wejherowo/Facebook

W oddalonym od Wejherowa o ponad 160 km Koszalinie przyjdzie się zmierzyć Tytanom w najbliższej 9. kolejce spotkań I ligi. Wejherowscy gladiatorzy liczą na doping swoich fanów w meczu z Gwardią i zorganizowali dla wejherowskich kibiców autokar.

Tytani w Koszalinie postarają się o szóstą wygraną w rundzie jesiennej w sezonie 2023/2024. Podkreślmy, że będzie to hit 9. kolejki I ligi. Miejscowy lider Gwardia zmierzy się z wejherowską drużyną, która plasuje się na 3. miejscu w tabeli. Koszaliński team w ośmiu dotychczasowych spotkań wygrał siedem z nich. Raz uznał tylko wyższość rywali. Było to 22 października 2023 roku w czwartej serii. Gwardia wówczas uległa na wyjeździe Jeziorakowi Iława (21:22).

Natomiast Tytani w siedmiu meczach pięciokrotnie zdobywali komplet punktów, a dwa razy przegrali. Do Koszalina podopieczni trenera Roberta Wicona pojadą podbudowani zwycięstwem sprzed tygodnia (18 listopada 2023 roku) nad Spartą Oborniki (34:25). Wejherowscy gladiatorzy, jak w każdym meczu u siebie, mogli liczyć na gorący doping swoich fanów. Tytani mają nadzieję, że podobnie będzie w starciu z liderem.

Zorganizowaliśmy dla was autokar. Koszt takiego wyjazdu to 50 zł dla osób nie posiadających karty kibica oraz 25 zł dla posiadaczy karty. Można jechać całymi rodzinami. Sektor jest dla was zorganizowany. Na pewno przyda nam się wasz wspaniały doping, który mam nadzieję, że poniesie nas do zwycięstwa - zachęca trener wejherowskiej drużyny.

Wyrównanego spotkania spodziewają się sami szczypiorniści koszalińskiej Gwardii.

Ostatnie nasze ligowe spotkanie rozgrywane w Koszalinie zakończyło się wygraną Gwardii zaledwie jedną bramką. To spotkanie z uśmiechem na twarzy wspomina zapewne nasz bramkarz – Krystian Matusiak, który w dość niekonwencjonalny sposób uratował nasz zespół broniąc w ostatniej akcji rzut Przemysława Warmbiera. Jesteśmy przekonani, że czeka nas trudne zadanie. Z zespołem Tytanów zawsze gra się nam ciężko - czytamy w zapowiedzi na stronie Gwardii Koszalin.

Mecz Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo odbędzie się w sobotę, 25 listopada 2023 roku, o godz. 16 w hali przy ul. Fałata.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...