17.11.2023 09:58 1 Tomasz Smuga

W 'Samochodówce' Tytani Wejherowo zagrają ze Spartą Oborniki. Gladiatorzy powalczą o piątą wygraną w sezonie

źródło: Tytani Wejherowo

Do hali sportowej w 'Samochodówce' w Wejherowie powracają ligowe zmagania w piłce ręcznej. W ramach 8. kolejki I ligi Tytani podejmą Spartę Oborniki.

Podopieczni trenera Roberta Wicona bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2023/2024. Odnieśli cztery zwycięstwa. Gorzej było w poprzednich dwóch spotkaniach, w których to Tytani musieli uznać wyższość rywali. I obecnie z 12. punktami na koncie zajmują 4. miejsce w tabeli.

Wejherowianie do spotkania ze Spartą przystąpią po dłuższym odpoczynku. Tydzień temu w 7. kolejce pauzowali. Z kolei zespół z Obornik do grodu Wejhera przyjedzie podbudowany zwycięstwem w Narodowe Święto Niepodległości nad UKS Jedynka KODO Morąg (27:24). Była to jedna z dwóch dotychczasowych wygranych Sparty w sezonie 202/2024. Pozostałe pięć spotkań zakończyła porażkami. W tabeli klub z Obornik jest na 10. miejscu.

Mecz Tytani Wejherowo - SKF KPR Sparta Oborniki rozpocznie się o godz. 18 w sobotę, 18 listopada 2023 roku.

Mapka z halą sportową przy Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie:

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...