20.11.2023 06:29 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Zrób krok do przemiany, zgub kilogramy.Skorzystaj z darmowych konsultacji z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Wejherowie

Materiał Partnera

Po lecie pełnych spacerów, wycieczek rowerowych, pływaniu w morzu, prac w ogrodzie, czy innej spontanicznej aktywności fizycznej, w miesiącach jesiennych więcej czasu spędzamy w domach i mieszkaniach. Temperatury spadają i nie tylko mamy mniej chęci, aby wyjść z domu, ale też chce nam się więcej jeść. Często w tym okresie zaczynamy zauważać przyrost wagi i tkanki tłuszczowej, a efekty, które wypracowaliśmy “do lata” przestają być widoczne. Tak być nie musi! Dlatego też gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie zaprasza mieszkańców Wejherowa na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

Dlaczego tyjemy jesienią?

Materiał Partnera

W miesiącach letnich często naturalnie sięgamy po produkty sezonowe oraz mamy dostęp do świeżych owoców i warzyw. Kiedy natomiast za oknem robi się chłodniej, zazwyczaj odruchowo wybieramy dania bardziej tłuste i kaloryczne - bo jest zimno, bo jest mokro, bo chcemy się rozgrzać, bo nie ma słońca, bo czujemy się gorzej… I tak powody się mnożą, a później dziwimy się, że niby jemy tyle samo, a kilogramów zaczyna nam przybywać w szybkim tempie. Jeśli w tym okresie nie skorzystamy ze wsparcia dietetyka, kolejne usprawiedliwienia naszych grzeszków i odstępstw od dobrych nawyków, przełożą się na nasz gorszy wygląd i gorsze samopoczucie.

- Wystarczy jeden prosty krok - telefon do gabinetu dietetycznego, aby szybko cieszyć się widoczną przemianą: poprawą sylwetki, zmianą wagi i obwodów oraz lepszym stanem zdrowia. Nie da się jeść “na oko” przy jednoczesnej mniejszej aktywności i chudnąć - tłumaczy dietetyczka Joanna Krupińska z gabinetu Projekt Zdrowie w Wejherowie. Przy wsparciu specjalisty wypracujesz odpowiednie nawyki żywieniowe i uzyskasz trwałe efekty, a Twój świat przestanie się kręcić wokół codziennego kontrolowania wagi - dodaje Pani dietetyk.

Scenariusz bez dodatkowych kilogramów

Nie wystarczy zastosować się do kilku rad z kolorowych czasopism czy internetowych portali, aby wygrać w nadmiarowymi kilogramami. Te z pozoru proste reguły nie są wcale uniwersalne - każdy z nas jest inny, prowadzi całkowicie różny tryb życia, cierpi na różne jednostki chorobowe. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście i “własny plan na zdrowie i stabilną wagę”. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą dietetyk. Skuteczne odchudzanie to proces - niejednokrotnie zmiana podejścia, dostosowywanie kuracji do konkretnej sytuacji, wydarzeń, stanu zdrowia.

Do tego potrzebna jest wiedza i wsparcie - podobnie jak z przypadłościami, które leczymy u lekarza. Możemy przeczytać coś w Google, ale wszyscy wiemy, jakie są rezultaty. Możemy też oddać się w ręce specjalisty i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jesienią zawsze przybierałaś/ przybierałeś na wadze? Daj sobie szansę w tym roku na inny scenariusz.

Twoja metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie

Materiał Partnera

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 886-733-343 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://wejherowo.projektzdrowie.info/. W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

PROJEKT ZDROWIE WEJHEROWO

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Kwiatowa 7 (naprzeciwko Netto)

84-200 Wejherowo

Tel.: 886 733 343

e-mail: [email protected]

Możesz umówić się, także przez naszą strone:

https://wejherowo.projektzdrowie.info/
Dietetyk Joanna Krupińska

Czytaj również: