26.09.2023 13:52 0 PM

Kolejny raz nie wrócił do domu. Szukają 15-letniego Szymona

Fot. KMP Gdynia

Policjanci szukają 15-letniego Szymona Dereń-Popowicza. Chłopak wyszedł z domu na zajęcia szkolne i po raz kolejny nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni przyjęli zgłoszenie o samowolnym oddaleniu się z miejsca zamieszkania 15-letniego Szymona Dereń-Popowicza. Chłopak 19 września 2023 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócił. Z ustaleń wynika, że 15-latek może przebywać w miejscowości Góra w woj. dolnośląskim – informuje gdyńska policja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: ‘Nie ma zgody na atakowanie policjantów’. Zarzuty dla Ukraińca

Chłopak ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne włosy, niebieskie oczy, jasną cerę. W dniu zdarzenia prawdopodobnie miał na sobie czarną czapkę z daszkiem, czerwoną bluzę, jeansowe spodnie. Miał przy sobie telefon komórkowy oraz granatową torbę sportową.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 15-latka lub ustalenia jego miejsca pobytu, mundurowi proszą o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Chyloni tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki) lub pod numerem alarmowym 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...