01.04.2022 11:00 0 AB/Tytani Wejherowo

Tytani Wejherowo: 'Czas na zwycięstwo'

Facebook.com/Tytani Wejherowo

Po wyrównanym meczu i porażce po karnych, wejherowscy szczypiorniści staną przed szansą na przełamanie. W sobotę (2 kwietnia) zagrają na wyjeździe z zespołem SMS ZPRP II Płock.

Przypomnijmy, że tydzień wcześniej żółto-czerwoni dość niespodziewanie ulegli drużynie SMS ZPRP Kwidzyn po rzutach karnych. Więcej o tym w naszym artykule. Tym razem wejherowianie na wyjeździe zagrają z ekipą z Płocka, która zajmuje siódme miejsce w lidze.

Ten mecz będzie podobny jak ostatnie nasze spotkanie z SMS Kwidzyn. Drużyna przeciwna na pewno będzie żądna rewanżu za porażkę w Wejherowie i zrobi wszystko, aby to spotkanie wygrać. SMS jest drużyną która gra z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Są zespołem bardzo ambitnym, szczególnie na własnym terenie i łatwo się nie poddają - mówi Robert Wicon, trener Tytanów.

Jak zapewnia trener drużyny, do Płocka jadą po zwycięstwo. Z powodu kontuzji w najbliższym meczu nie zagrają Oskar Szafrański, Rafał Wicki, Fabian Bach i Maksymilian Sałata.

Musimy przede wszystkim w sytuacjach stuprocentowych wykorzystywać te okazję, bo w ostatnim meczu zmarnowaliśmy trzynaście takich sytuacji. Moja drużyna oczywiście jest zmotywowana do tego meczu i zobaczymy jak to się potoczy. Mam nadzieję, że drużyna będzie skoncentrowana i powalczy o trzy punkty, bo nic innego nas nie interesuje - dodaje Robert Wicon.

Mecz rozpocznie się w sobotę (2 kwietnia) o godzinie 17:30.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24