23.11.2021 15:30 0 PM

Urodziny Twojej Telewizji Morskiej - weź udział w zabawie!

Fot. TTM

Gdy 21 listopada 1998 roku wyemitowano w Telewizji Kablowej Chopin pierwszy serwis informacyjny, trudno było przypuszczać, że będzie to początek historii, która trwa już 23 lata. To waśnie wtedy powstała lokalna stacja telewizyjna – Twoja Telewizja Morska.

Dziennikarze TTM koncentrują się przede wszystkim na lokalnych sprawach. Nieprzerwanie od 23 lat w stacji nadawany jest Serwis Informacyjny – program można oglądać od poniedziałku do piątku o 17:20. Oprócz tego wśród flagowych produkcji znajduje się Gość Dnia.

W związku z urodzinami nasza starsza medialna siostra zaprasza do urodzinowej zabawy. Szczegóły znajdują się na stronie telewizji na Facebooku. Zabawa potrwa do 29 listopada.

Minione 23 lata to sytuacje poważne i przełomowe, ale też śmieszne i przyjemne. Nie brakowało istotnych doniesień ze świata lokalnej polityki; nie zabrakło na antenie TTM również i epizodów z życia codziennego mieszkańców regionu. Były relacje z historycznych wydarzeń i z tych pomniejszych, choć ważnych dla miejscowej społeczności. Wszystko, co było znaczące w powiecie wejherowskim i puckim, stawało się istotne dla dziennikarzy Twojej Telewizji Morskiej.

Pierwszy Serwis Informacyjny w Twojej Telewizji Morskiej


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24