14.09.2021 13:00 0 EWA

Marta Balicka po raz kolejny prezesem stowarzyszenia Kaszuby Północne

fot. Marek Trybański / TTM

Stowarzyszenie Turystyczne „Kaszuby Północne” od lat zajmujące się promocją oraz rozwojem infrastruktury turystycznej powiatu wejherowskie oraz puckiego. Po raz kolejny na prezesa wybrano Martę Balicką, która od 16 lat zajmuje to stanowisko.

W poniedziałek (13 września) odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Turystycznego „Kaszuby Północne” Lokalna Organizacja Turystyczna, potwierdzili sprawozdanie finansowe za rok 2020, a zarząd otrzymał absolutorium za działania i wykonanie budżetu. Organizacja działa w naszym regionie od ponad 15 lat i zajmuje się wspomaganiem, rozwojem oraz promocją walorów przyrodniczo -turystycznych północnych Kaszub.

W chwili obecnej jesteśmy skupieni nad realizacją dużego projektu międzynarodowego szlaku dworów i pałaców południowego Bałtyku. Za chwile planujemy wyjazd roboczy na festiwal dworów i pałaców do Niemiec i Dani, co daje nam bardzo duże doświadczenie. Prowadzimy też prace nad przyrodniczymi walorami naszego regionu, wydaliśmy atlas, mapę na cztery pory roku - mówi Marta Balicka, prezes stowarzyszenia, której kadencja po raz kolejny została przedłużona.

fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM fot. Marek Trybański / TTM

Podczas spotkania w skład Zarządu weszły Anna Padée oraz Żanna Sępińska.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24