15.06.2021 11:30 0 PM/KPP Wejherowo

Bezpieczna wycieczka - w Wejherowie jest punkt kontroli autokarów

Fot. KPP Wejherowo

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, a co za tym idzie wycieczkami autokarowymi policja zorganizowania stały punkt kontroli autokarów przewożących dzieci. Punkt znajduje się w Wejherowie na dodatkowej jezdni równoległej do ulicy I Brygady Pancernej Wojska Polskiego, jadąc w kierunku Bolszewa - przed stacją benzynową.

Policja wyznaczyła stały punkt kontroli autokarów na dodatkowej jezdni, równoległej do krajowej szóstki w Wejherowie.

To jest 291,5 km drogi jadąc w kierunku Bolszewa, gdzie policjanci z wydziału ruchu drogowego codziennie będą kontrolować autokary po wcześniejszym co najmniej 24-godzinnym zgłoszeniu przed planowaną kontrolą. Kontrola drogowa autokarów powinna być przeprowadzona bez pasażerów – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Z uwagi na dużą liczbę zgłaszanych kontroli, które mają się odbyć w tym samym czasie, od tej pory będzie możliwa tylko taka forma kontroli autokaru przed wyjazdem na wycieczkę z powiatu wejherowskiego.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem maila na adres  [email protected] , które odbierane są w godzinach pracy sekretariatu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30). W zgłoszeniu należy podać planowaną godzinę, na którą autokar podjedzie do stałego punktu kontroli wraz z nr kontaktowym do zgłaszającego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24