14.06.2021 12:44 1 WH/TTM

Gryf Wejherowo gra do końca - zwycięstwo z Kotwicą Kołobrzeg

W sobotę (12 czerwca) na Wzgórzu Wolności w Wejherowie zawodnicy Gryfa zagrali z Kotwicą Kołobrzeg. Wejherowianie strzelili trzy bramki, zaś rywale – zero. „Gramy do końca” - głosi klub.

Wszystko wskazuje na to, że Gryf Wejherowo nie utrzyma się w III lidze. Obecnie zajmuje 19. pozycję w rankingu. Do końca sezonu zostały dwa mecze z Sokołem Kleczew i Bałtykiem Koszalin.

W sobotę (12 czerwca) na wejherowskim boisku spotkali się piłkarze Gryfa Wejherowo i Kotwicy Kołobrzeg. W 28. minucie najlepszy strzelec żółto-czarnych Przemysław Trytko strzelił pierwszą bramkę. Kolejne celne gole padły w drugiej połowie meczu. Swoje pierwsze bramki dla Gryfa zdobyli Jakub Kwidziński ( Perez ) i Kami Schlass.

Gramy do końca – napisali na facebookowym profilu żółto-czarni.

Cała fotorelacja z meczu znajduje się tutaj.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Gryfa Wejherowo. Przedostatnie spotkanie w tym sezonie dla wejherowian rozegra się w czwartek (17 czerwca). Rywalem będzie Sokół Kleczew.