08.06.2021 16:00 6 WH

Władysławowo: Dlaczego parking przy ul. Harcerskiej jest zamknięty? Jest odpowiedź miasta

Fot. Czytelnik N24

Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec Władysławowa, który jest zaniepokojony sytuacją na parkingu przy ulicy Harcerskiej. Miejsce postojowe nie może być wykorzystywane, bo znajdują się tam palety z kostką brukową. Mieszkańca zmartwiła ta sytuacja przede wszystkim ze względu na zbliżający się sezon turystyczny. Miasto odpowiedziało nam w tej sprawie.

Na naszą facebookową skrzynkę wpłynęła wiadomość odnośnie miejsc parkingowych we Władysławowie.

Na ulicy Harcerskiej zabronili parkowania, po czym ustawili pełno kostki brukowej. Działania miasta są niezrozumiałe, bo turyści i goście nie mają gdzie parkować – napisał czytelnik.

Postanowiliśmy skontaktować się z władysławowskim ratuszem w tej sprawie. Okazało się, że trwa remont ul. Długiej, dlatego materiały budowlane są ustawione na parkingu.

To jest parking gminny i możemy go wykorzystać w ten sposób. Za kilka dni zakończy się drugi etap inwestycji – poinformował urząd miasta.

Ponadto urzędnicy przypominają, że na parkingu obowiązuje zakaz stawiania autobusów. Miejsca postojowe przy ul. Harcerskiej mają zostać otwarte przed sezonem.

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24