07.06.2021 10:00 0 WH

Gryf Wejherowo remisuje na wyjeździe

Źródło: Facebook/ Gryf Wejherowo

Ostatni mecz III ligi pomiędzy Gryfem Wejherowo a Górnik Konin zakończył się remisem. Wejherowianie byli blisko wygranej, ale rzut karny przesądził o końcowym wyniku – 1:1 dla obu drużyn.

W niedzielę (6 czerwca) podopieczni Grzegorza Nicińskiego zagrali na Stadionie Miejskim im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie z miejscowym Górnikiem.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, chociaż okazji do strzelenia gola nie brakowało. W 68. minucie po rzucie Norberta Hołtyna piłka wpadła do bramki Górnika.

Wejherowianie prowadzili prawie do końca meczu. Jednak w 93. minucie padł celny strzał z rzutu karnego dla gospodarza. Wynik spotkania ustalił Wiktor Walczak, który zaliczył debiutancką bramkę w barwach biało – niebieskich.

Gryf Wejherowo zajmuje 19. miejsce w tabeli III ligi grupy B. Tuż za nim jest ich ostatni przeciwnik – Górnik Konin.