06.06.2021 09:00 0 Kwt/UM Gdynia

Zostań wolontariuszem na festiwalu w Gdyni

FPFF//fot. Karol Stańczak/UM Gdynia

Wielkimi krokami zbliża się w Gdyni wielkie święto polskiego kina. Ruszyła rekrutacja wolontariuszy 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który odbędzie się w dniach 20-25 września. To wspaniała okazja, by poznać święto polskiego kina od kuchni.

Przy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pracuje około 200 wolontariuszy i wolontariuszek, których łączy zainteresowanie polskim kinem.

Wolontariat to wspaniała okazja, by poznać kulisy festiwalu, wymienić doświadczenia i posiąść umiejętności w wielu dziedzinach związanych z organizacją tak ważnego wydarzenia kulturalnego – informuje gdyński urząd.

Rekrutacja na wolontariat w ramach 46. FPFF trwa do 30 czerwca. Aby wysłać zgłoszenie, należy skorzystać z formularza elektronicznego..

Od 20 do 25 września niezbędna będzie pełna dyspozycyjność wolontariuszy. Osoby zainteresowane powinny starannie zapoznać się z informacjami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym i wypełnić ankietę. Wszelkie pytania i wątpliwości należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] – informuje gdyński urząd.

  1. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 20-25 września 2021 roku w Gdyni.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...